Kamila Kasprzykowska, urodzona 22 grudnia 1994 roku w Płońsku. Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Płońsku oraz kierunku Grafika na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom artystyczny z wyróżnieniem w Pracowni Grafiki Multimedialnej u dr hab. Zdzisława Mackiewicza, prof. UMK oraz część uzupełniająca dyplomu w Pracowni Wklęsłodruku u dr hab. Marka Zajko, prof. UMK.

Brała udział w 20 międzynarodowych i krajowych wystawach zbiorowych i konkursach graficznych zdobywając nagrody i wyróżnienia: Nagroda Główna na Ogólnopolskim Biennale Malarstwa i Grafiki – Piękne Sztuki 2018, wyróżnienie na Pomorskiej Grafice Roku 2017 oraz Nagroda Specjalna Rektora ASP w Gdańsku na Pomorskiej Grafice Roku 2015.

Dualizm Małej Formy to prezentacja wybranych grafik z lat 2015-2019 wykonanych w technikach grafiki artystycznej, wklęsłodruku: suchoryt, mezzotinta, akwatinta, akwaforta oraz linorytu. Założeniem wystawy jest ukazanie dialogu między przeciwnymi sobie definicjami plastycznymi – światłem a ciemnością, ekspresją a detalem, bytem jak i niemalże jej brakiem. Dwoistość charakteru różnorodnych technik graficznych pozwala na poszukiwanie nowych sposobów obrazowania w zakresie formy abstrakcyjnej.