Jak cieszyć się życiem – spotkanie z Krystyną MAZURÓWNĄ

28 stycznia 2019
Wyjazdowe seminarium szkoleniowe w GBP w Naruszewie
7 marca 2019

KRYSTYNA MAZURÓWNA  – tancerka, choreografka i dziennikarka.

Absolwentka warszawskiej Szkoły Baletowej w klasie Leona Wójcikowskiego, Była solistką baletu Teatru Wielkiego w Warszawie. Występowała w warszawskiej Operetce i w Teatrze Syrena, ale głównie znana była z występów w TV. Taniec jest najprostszą próbą znalezienia własnego rytmu życia– pisał G.B. Shaw.  Krystyna Mazurówna tańczy w swoim rytmie – szybkim, zwariowanym, beztroskim. A także pisze, czyta, farbuje włosy, podróżuje, kupuje, sprzedaje, wynajmuje, buduje, babciuje. Jest też wspaniałym ojcem zdolnych dzieci i żoną  kilku mężczyzn, którzy byli ich matkami. Ciągle młoda dziewczyna…

Autorka książek autobiograficznych Moje noce z mężczyznami (2012), Burzliwe życie tancerki (2015), Ach, ci faceci (2016), Nasi za granicą (2018).

MONIKA MULARSKA – KUCHAREK

Doktor socjologii, terapeuta, trener umiejętności psychospołecznych, wykładowca akademicki, współwłaścicielka firmy szkoleniowo-doradczej ART OF TRAINING. Jest autorką publikacji naukowych, głównie o kapitale i zaufaniu społecznym, jakości życia i przedsiębiorczości. Pisze książki popularno -naukowe oraz artykuły eksperckie.  W ostatnim czasie ukazała się jej kolejna książka pt. Co Dobrego?! Poezjoterapia. Jest inicjatorką i współredaktorką książek Jesień Życia? Wiosna Możliwości! Przewodnik po Późnej Dorosłości!, Srebrne Tabu. Przyjaźń, Miłość, Seks w Wieku Dojrzałam. Prowadzi wykłady dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku. W latach 2015–2017 pełniła funkcję Redaktora Serii Gerontologia Wydawnictwa Łódzkiego. Uwielbia teatr, a w wolnych chwilach pisze wiersze terapeutyczne.