24 września 2018 roku w Bibliotece Publicznej Miejskiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji im. R. Kaczorowskiego w Raciążu odbyło się wyjazdowe seminarium dla bibliotekarzy bibliotek publicznych powiatu płońskiego. W seminarium wzięło udział 17 osób.

Podczas seminarium bibliotekarze z terenu powiatu poznali historię i działalność Biblioteki Publicznej w Raciążu, które przedstawili pracownicy Danuta Kantorowska i Monika Wasiak.

Ponadto Dariusz Rekosz przeprowadził szkolenie na temat „Ochrona wizerunku a RODO”.

Miło nam było gościć na seminarium Dyrektora Miejskiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Artura Adamskiego, który powiedział wiele ciepłych słów o bibliotece i jej pracownikach oraz przedstawił nam plany przebudowy Biblioteki.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Biblioteki Publicznej w Raciążu za gościnność oraz pomoc w przygotowaniu seminarium.