21 marca 2018 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Załuskach odbyło się wyjazdowe seminarium dla bibliotekarzy bibliotek publicznych powiatu płońskiego. W seminarium wzięło udział 14 osób.

Podczas seminarium bibliotekarze z terenu powiatu poznali historię i działalność Gminnej Biblioteki Publicznej w Załuskach, omówiono też błędy w opisach bibliograficznych książek dostępnych w bazach katalogowych gminnych bibliotek publicznych powiatu płońskiego oraz zgłoszono potrzeby pomocy instrukcyjnej w 2018 roku.

Miło nam było gościć na seminarium Sekretarz Gminy Załuski Urszulę Szybińską, która powiedziała wiele ciepłych słów o bibliotece gminnej i jej pracownikach.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Załuskach za gościnność oraz pomoc w przygotowaniu seminarium.